تلگرام واتس‌آپ یوتیوب اینستاگرام
09941964743 تلفن | info@sciwin.ir ایمیل
ورود ثبت‌نام ثبت کار جدید

شش کتاب درباره فریلنسری

قصد دارید یک فریلنسر شوید؟ یک فریلنسر هستید و می خواهید دانش خود را در زمینه کارتان ارتقا دهید؟ در این مجال به معرفی شش کتاب خوب در این زمینه می‌پردازیم.

سپهر
۱۱ بهمن ۱۴۰۰
31K+
3
0

شش کتاب درباره فریلنسری

قصد دارید یک فریلنسر شوید؟ یک فریلنسر هستید و می خواهید دانش خود را در زمینه کارتان ارتقا دهید؟ در این مجال به معرفی شش کتاب خوب در این زمینه می‌پردازیم.

 

60 ثانیه تا محل کار؛ راهنمای کاربردی کار از راه دور در منزل

کتاب 60 ثانیه تا محل کار، سی و هشتمین جلد از سری کتاب های زندگی و کسب و کار موفق برای همه می‌باشد که توسط انتشارات کهکشان دانش در سال 1398 به چاپ رسیده است.

این کتاب راهنمای ایجاد و افتتاح محل کار در خانه است. با هدف ارائه ایده و پاسخ به سوالات، طراحی شده و در این مسیر برای هرگام یک سری اطلاعات و راهبردهایی در اختیار می‌گذارد که نشان می‌دهد چطور در خانه شروع به کار کنید.

این کتاب که از 15 فصل و 4 ضمیمه تشکیل شده حاصل  22سال تجربه مولفان آن، "اریکا ارلاف" و "دکتر کتی لوینسان" می‌باشد که توسط "خلیل رضوی" و "فرزانه حاج خلیلی" ترجمه شده است.

مولفین در مقدمه عنوان کرده اند که کتاب پیش رو در مورد رویای پنهان شماست که منتظر فرصتی برای عملی کردن آن هستید. این کتاب در مورد تصمیمی برای تغییر مسیر است- مسیری که تنها برای شماست. در مورد به کار گرفتن تمام آموزش ها و تحصیلات و تجارب تان است تا به این حقیقت برسید که زمان آن رسیده تا زندگی خودتان را داشته باشید- در مسیر خودتان با قواعد خاص شما.

 

ده گام طلایی برای یک فریلنسر

این کتاب نوشته دیوید آر.رودریگرز و ترجمه سوسن جلیلی می‌باشد که در سال 1400 توسط انتشارات آرشیو روز به چاپ رسیده است.

نویسنده در این کتاب که از پنج فصل تشکیل شده از تجارب خود از فریلنسینگ و چالش های پیش رو در این حرفه سخن می‌گوید. اشتیاق او به تدریس باعث شد که شروع به ساخت و تولید دوره های آنلاین ساخت انیمیشن کند، اما او بیشتر به جنبه تجاری آن علاقمند شد. چون دید بسیاری از افراد در تلاش برای خود اشتغال زایی و تبدیل شدن به فریلنسر هستند ولی با شکست مواجه می‌شوند. وی معتقد است که کتاب و آموزش های او درهای موفقیت را به روی مخاطبان بیشتری که مایل به خوداشتغال زایی و حرفه فریلنسینگ هستند، باز می‌کند.

 

فریلنسینگ (کسب درآمد در منزل و کسب و کار آنلاین با مشاغل آزاد)

این کتاب که در سال 1400 توسط انتشارات آرشیو روز به چاپ رسیده، نوشته رابرت کمپستر می‌باشد و سوسن خلیلی آن را به فارسی برگردانده است.

این کتاب راهنمای شروع کار در تجارتی آزاد و مستقل است. مطالب این کتاب می تواند مورد جدیدی برای آموختن بیشتر شما درباره فریلنسری باشد و باعث شود تجارت شما به سطح بالاتری برسد و رویای آن زندگی که همیشه در سر می پرورانده اید را تبدیل به واقعیت کنید.

 

راهنمای تولید محتوا برای فریلنسرها

این کتاب که در سال 1398 توسط انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی به چاپ رسیده، نوشته مریدوکولار رلف می‌باشد و علی اکبری آن را به فارسی برگردانده است.

اگر در یک حوزه سودآور تخصص داشته باشید، آنگاه گرفتن اولین، دومین و سومین پروژه کاملا بدون دردسر بوده و منجر به پیش رفتن کارتان خواهد شد. اما اگر چنین امکانی برایتان فراهم نیست، این کتاب به شما نشان خواهد داد که چگونه یک حوزه سودآور برای خود ایجاد کرده و هرچه سریع تر کار خود را آغاز نمایید.

 

از شغل آزاد تا آزادی

این کتاب نوشته وینسنت پوگلیزو ترجمه الهه علوی می‌باشد که در سال 1399 توسط شرکت نشر البرز به چاپ رسیده است.

این کتاب درباره آزادی ا‌ست. درباره خلق زمان است. درباره زندگی‌کردن بدون شغلی که از آن متنفرید. درباره خلق یک زندگی که در آن کاری را انجام بدهید که از آن لذت می‌برید. درباره رد این دیدگاه معروف است که می‌گوید: «کار عادی خودت را انجام بده. این کار علاوه بر جایگاهی که هم‌اکنون داری تو را به همه‌جا می‌رساند».

 

از خودشناسی تا خوداشتغالی: صفر تا صد راه‌اندازی یک کسب و کار موفق

این کتاب نوشته محمدعلی دژستان می‌باشد که در سال 1399 توسط انتشارات آثار برات به چاپ رسیده است.

در مقدمه این کتاب آمده است که دقیقا مشخص نیست که چند درصد از افرادی که مشغول به کار هستند، شغلشان با علایق و استعدادهایشان هماهنگ است. عدم هماهنگی علایق و استعدادها خود مسبب سرخوردگی، کمبود انگیزه کاری و نشاط و نهایتا با عث فرسودگی شغلی می گردد.

در این کتاب دکتر محمد علی دژستان با کلامی شیوا همه آنچه که یک فرد نیاز دارد تا به معضل بیکاری خود پایان دهد را مطرح نموده است و با اطمینان کامل به آنها می‌گوید: اگر مرحله به مرحله این کتاب را با دقت انجام دهید، در زندگی شغلی موفق خواهید بود.

برچسب‌ها: انتشارات نوشتن کتاب نقد کتاب آموزش بازاریابی کتاب


این مقاله را به اشتراک بگذارید:

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

مقالات مرتبط

با خبرنامه ما بروز بمانید!

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین کارها، اخبار و ایده‌های روز با خبر شوید.

با عضویت در خبرنامه ما آخرین مقالات را دریافت کنید.

مقالات پر بازدید
آخرین مقالات