تلگرام واتس‌آپ یوتیوب اینستاگرام
09941964743 تلفن | info@sciwin.ir ایمیل
ورود ثبت‌نام ثبت کار جدید

10 راه برای کسب درآمد به عنوان یک هنرمند

یادگیری نحوه کسب درآمد به عنوان یک هنرمند نیازمند تلاش زیاد و یک استراتژی طولانی مدت است. در این مقاله، نحوه کسب درآمد به عنوان یک هنرمند، نحوه فروش آنلاین هنر خود، چگونگی به دست آوردن مشتری‌های هنری جدید و بسیاری موارد دیگر را توضیح خواهیم داد.

سپهر
۱۶ اسفند ۱۴۰۰
30K+
2
0

یادگیری نحوه کسب درآمد به عنوان یک هنرمند نیازمند تلاش زیاد و یک استراتژی طولانی مدت است.

در این مقاله، نحوه کسب درآمد به عنوان یک هنرمند، نحوه فروش آنلاین هنر خود، چگونگی به دست آوردن مشتری‌های هنری جدید و بسیاری موارد دیگر را توضیح خواهیم داد.

10 روش مختلف برای کسب درآمد به عنوان یک هنرمند

راه های مختلفی برای کسب درآمد شما به عنوان یک هنرمند وجود دارد. حتی می توانید بیش از یک جریان درآمدی برای خود ایجاد کنید. چه یک هنرمند پاره وقت باشید یا یک هنرمند آزادکار تمام وقت، راه‌های زیادی برای کسب درآمد از هنرتان در سایت پنجره علم وجود دارد.

 1. کارهای اصلی خود را بفروشید

شما می‌توانید نقاشی‌ها، مجسمه‌ها یا اقلام تزئینی و جواهرات خود را از طریق وب سایت یا فروشگاه الکترونیکی خود به فروش برسانید.

با این حال، عاقلانه‌تر است که به جای اینکه منتظر باشید تا خریداران سبد وب‌سایت جدید شما را با ترافیک تقریباً صفر کشف کنند، از یک بازار هنری آنلاین با هزاران مشتری و میلیون‌ها بازدیدکننده مانند سایت پنجره علم شروع کنید. سایت پنجره علم این فرصت را به شما می‌دهد که نمونه‌کار هنری خود را به نمایش بگذارید، که این یک تبلیغ عالی برای شما خواهد بود.

 1. آثار چاپی خود را بفروشید

بازار آنلاین پنجره علم مکانی برای فروش آثار هنری شما به صورت چاپی بر اساس تقاضاست.

 1. کمیسیون‌های شخصی

کارهای هنری مستقیماً توسط افراد یا شرکت‌ها به عنوان کارفرما سفارش داده می‌شود تا کارهای خلاقانه را از ابتدا ایجاد کنید. به‌عنوان یک نقاش یا تصویرگر، حتی می‌توانید برای هنر خیابانی و نقاشی و طراحی دیواری داخلی یا خارجی پول دریافت کنید.

 1. یک کلاس آنلاین یا یک کارگاه راه اندازی کنید

اگر قبلاً تجربه تدریس دارید، می‌توانید به دیگر هنرمندان مشتاق کمک کنید تا رویاهای خود را دنبال کنند. امروزه بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند یک کلاس آنلاین یا یک وبینار را از خانه خود دنبال کنند، به خصوص کسانی که فرصت‌ زیادی برای شرکت در یک دوره را ندارند.

در سایت پنجره علم، فرصت‌های مختلفی برای آموزش به افراد به صورت آنلاین به عنوان فریلنسر (آزادکار) وجود دارد. راه‌اندازی وبینار یا کلاس آنلاین خود چندان آسان نیست، اما می‌توانید با ثبت نام در سایت پنجره علم و تکمیل پروفایل خود و انتخاب مهارت‌های مربوط به تدریس شروع کنید تا کارفرمایان بر اساس نیازهای پروژه خود از شما برای همکاری دعوت کنند.

 1. ارائه آموزش

می‌توانید بسته به مهارت‌های خود شروع به فروش آموزش‌ها به اشکال مختلف برای مخاطبان کنید: pdf، ویدیو و وبینار.

 1. وبلاگ خود را ایجاد کنید

ایجاد وبلاگ خود یکی از بهترین استراتژی‌های بازاریابی برای جذب مشتری امروزه است. در این صورت کار خود را تبلیغ می‌کنید، اعتماد ایجاد می‌کنید و قدرت به دست می‌آورید. ترفند این است که برای مخاطبان هدف خود بنویسید و آنچه را که به دنبال آن هستند به آن‌ها ارائه دهید. چه طراحی گرافیکی باشد، چه رسانه‌های اجتماعی، عکاسی یا هنر، می‌توانید یک وبلاگ برای خود پیدا کنید.

وبلاگی که ترافیک زیادی دریافت می‌کند می‌تواند از طریق تبلیغات، پیوندهای وابسته و حامیان مالی به یک تجارت سودآور تبدیل شود (این کار مستلزم کار سخت و فداکاری است).

 1. ایجاد و فروش کتاب الکترونیکی

این قدم بعدی است که احتمالاً پس از ایجاد مخاطب انجام خواهید داد. تبلیغ و فروش کتاب الکترونیکی خود به افرادی که به موضوع شما علاقه‌مند هستند، به شما اعتماد دارند و شما را به عنوان یک متخصص در نظر می‌گیرند، بسیار ساده تر است.

 1. مربیگری و راهنمایی

در سایت پنجره علم بسیاری از خلاقان و هنرمندان تجربیات خود را از طریق مربی‌گری و راهنمایی به اشتراک می‌گذارند. بنابراین این نیز یک قدم بالقوه بعدی است.

 1. مشاوره و هدایت هنری

با آموزش بصری و آگاهی بیشتر در مورد هنر و گرایش‌های طراحی، می‌توانید به افراد و شرکت ها در مورد فرآیند خلاقانه و پروژه‌های هنری خود مشاوره دهید.

 

 1. برای سایت پنجره علم مقاله بنویسید

نوشتن مقاله، گرفتن عکس و انجام کارهای هنری برای مقاله‌نویسی روشی جذاب است، نه تنها برای کسب درآمد به عنوان یک هنرمند، بلکه برای ایجاد ارتباطات قدرتمند و قرار دادن نام خود در مقابل مخاطبان گسترده تر. اگر این کار برای شما بسیار دشوار است، می‌توانم به شما اطمینان دهم که آسان‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که درباره مهارت هنری خود بنویسید تا بدین وسیله مورد توجه کارفرمایان بیشتری در سایت قراگرفته و شهرت کسب کنید.

 

نکات نهایی در مورد کسب درآمد به عنوان یک هنرمند

در اینجا فقط چند نکته دیگر وجود دارد که باید هنگام تلاش برای کسب درآمد از هنر خود به خاطر داشته باشید.

 • منحصر به فرد یا شگفت انگیز باشید

خلق آثار شگفت‌انگیز از هنرهای زیبا تمام آن چیزی نیست که برای کسب درآمد واقعی به عنوان یک هنرمند لازم است. اما شروع بسیار خوبی است.

اگر کاری را انجام دهید که دیگران انجام می‌دهند و آن را به طور کامل انجام ندهید، شانس زیادی برای جلب توجه وجود ندارد. با روندها و فناوری‌های جدید به روز باشید، اما برده آنها نباشید!

فرض کنید که می‌خواهید برجسته شوید، باید سبک خود را توسعه دهید و این زمان و تمرین می‌خواهد. اما این کاری است که به هر حال باید انجام دهید - تقویت مهارت های خود و بهبود هر روز برای رقابتی ماندن ضروری است.

 • ذهنیت درست را توسعه دهید

جایی که اکثر خلاق‌ها شکست می‌خورند تعهد و صبر است. آنها معمولاً به راحتی ناامید می‌شوند و از برنامه ها و رویاهای خود دست می‌کشند، به خصوص اگر احساس کنند طرد شده‌اند. شما به عنوان یک هنرمند آزاد، نسبت به سایر حرفه‌ای‌ها در نقد، حساس‌تر و آسیب‌پذیرتر هستید، زیرا از طریق کار خود احساسات خود را بیان و درون خود را آشکار می‌کنید.

آثار هنری شما در معرض دید و مورد قضاوت قرار خواهند گرفت - شما نمی‌توانید از آن اجتناب کنید. بنابراین، شما باید پوست ضخیم داشته باشید! و بتوانید بازخورد سازنده را از انتقاد منفی و سمی تشخیص دهید.

چیزها را خیلی شخصی نگیرید این واقعیت که کسی خلاقیت شما را دوست ندارد لزوماً به این معنی نیست که شما یک شکست خورده کامل هستید - شاید آنها صلاحیت قدردانی از هنر را نداشته باشند. از سوی دیگر، اگر به نظر می‌رسد کسی از نقاشی‌ها یا عکس‌های شما خوشش نمی‌آید، یا به سختی مورد توجه قرار می‌گیرید، احتمالاً کار اشتباهی انجام می‌دهید که باید برطرف شود.

 • منظم، سازمان یافته و مراقب هزینه‌های خود باشید

یک تصور غلط رایج وجود دارد: اگر هنر بزرگی خلق می‌کنید، می‌توانید به سادگی بنشینید و گردش پول را تماشا کنید. راه اندازی کسب و کار خلاقانه خود، به دلیل آزادی که به شما می‌دهد شگفت انگیز است.

به عنوان یک هنرمند به سختی پول در می‌آورید. با این حال، اگر خیلی منظم نیستید، در مدیریت زمان و کارهای غیر خلاقانه بد هستید، در امور مالی بد هستید و ارتباط با مشتری دارایی شما نیست. (همه ویژگی های مشترک بین هنرمندان!)

اگر انضباط و تعهد ندارید، نداشتن رئیسی که شما را مجبور به رعایت ضرب‌الاجل‌ها کند، می‌تواند به راحتی باعث شود که تنبلی کنید و مولد نباشید.

وقتی شروع به یادگیری نحوه کسب درآمد به عنوان یک هنرمند می‌کنید، می‌توانید کارهای وقت‌گیر را برون سپاری کنید تا روی کارهای خلاقانه خود تمرکز کنید، اما اگر تازه شروع به کار کرده‌اید، باید چندین مسئولیت را به عهده بگیرید.

 

 • برندسازی و ارائه خود را بهبود بخشید

یک عکس ارزش هزار کلمه دارد و در مورد شما، این نقل قول بسیار مهم است. از آنجایی که چیزی برای دیده شدن خلق می‌کنید، مصمم هستید که در معرض دید قرار بگیرید. شما قطعاً به مکانی برای ارائه آثار هنری خود نیاز دارید.

اگر هنوز وب‌سایت شخصی خود را نساخته‌اید، می‌توانید نمونه کار خود را با استفاده از سایت پنجره علم به نمایش بگذارید.

در معرض قرار گرفتن، اولین مرحله ارتقاء است و همیشه مطمئن شوید که آن را حرفه‌ای انجام می دهید! برداشت اولیه بسیار مهم است، به خصوص در صنعت هنر. شما می‌خواهید بازدیدکنندگان خود را نه تنها با خود هنر بلکه با ارائه شگفت‌انگیز تحت تاثیر قرار دهید.

برندسازی فقط مربوط به یک لوگو نیست، بلکه این است که مردم چگونه هنر شما را احساس کنند و چگونه شما را به یاد می آورند. نمونه کار شما باید به روز باشد و ظاهر و احساس مناسب و منسجمی داشته باشد.

فقط از عکس ها یا گرافیک‌های باکیفیت استفاده کنید، پالت رنگی و تایپوگرافی مناسب را انتخاب کنید و از هر نوع ماکت برای ارائه حرفه‌ای هنر خود استفاده کنید.

بهترین و برجسته‌ترین قطعات خود را برای گنجاندن در وب‌سایت پنجره علم برای نمایش نمونه کار خود انتخاب کنید و نه هر آنچه را که تا به حال ساخته‌اید. خرده‌فروشان با موفقیت در ویترین مغازه های خود از این تاکتیک استفاده می کنند. از قانع‌کننده‌ترین اقلام خود برای جذب مشتریان استفاده کنید – وقتی آنها وارد «فروشگاه» شما شدند، این شانس را خواهید داشت که برخی از قطعات «ارزان‌تر» خود را به آنها نشان دهید.

 

 • با هنرمندان و گروه های دیگر ارتباط برقرار کنید

داشتن روابط با هنرمندان دیگر از بسیاری جهات بسیار مفید است.

شما می‌توانید در مورد مشکلات بحث و آنها را حل کنید، می‌توانید بازخورد یک متخصص را در مورد کار خود دریافت کنید، حتی می‌توانید شریک شوید یا مشتریان را برای یکدیگر بفرستید.

اگر احساس می‌کنید منزوی هستید، سایت پنجره علم مکان‌ خوبی برای ارتباط با جامعه خلاق، یافتن پشتیبانی، یادگیری نکات و دسترسی به منابع مفید سایر هنرمندان آزادکار است.

 

 • استعداد شما به تنهایی برای کسب درآمد به عنوان یک هنرمند کافی نیست

اگرچه به نظر می‌رسد راحت‌تر از همیشه به آنجا می‌روید و آثار هنری خود را نشان می‌دهید، اما گم شدن در وب شلوغ و پررقابت بسیار امکان پذیر است.

برای کشف شدن توسط مشتریان احتمالی، فروش آثار هنری و کسب درآمد به عنوان یک هنرمند، به کار سخت، صبر و استراتژی مناسب نیاز دارید.

دلایل خاصی وجود دارد که تنها تعداد کمی از مردم یاد می‌گیرند که چگونه به‌عنوان یک هنرمند با انجام کاری که بیشتر دوست دارند پول در بیاورند.

حتی اگر شاهکارهایی خلق کنید، اگر مهارت‌های بازاریابی و همچنین مهارت خلاقانه خود را توسعه ندهید، احتمالاً در انبار شما (یا هارد دیسک) باقی می‌مانند.

اگر به این فکر می‌کنید که چگونه به‌عنوان یک هنرمند درآمد کسب کنید، این یک راز است: باید مانند یک سرگرمی فکر نکنید و مانند یک صاحب کسب و کار رفتار کنید. تغییر طرز فکر، یک گام اساسی است. شما فقط دستور العمل های آزمایش شده و استراتژی‌های موثری را اجرا می‌کنید که نتیجه می‌دهد.

 

به عنوان یک هنرمند شروع به کسب درآمد کنید

اگرچه ممکن است انجام تمام این مراحل سخت به نظر برسد، ناامید نشوید. بسیاری از افرادی که اکنون یک کسب‌وکار آنلاین را اداره می‌کنند، در ابتدا همین احساس را داشتند: گمشده و سردرگم در وب آشفته. سایت پنجره علم بسیاری از مواردی که شمرده شد را برای شما ساده نموده و راه را برای شما هموار خواهد کرد. در سایت پنجره علم عضو شوید و نمونه کار خود را در پروفایل رایگان و دائمی خود بارگذاری کنید. می‌توانید صدها پروژه مرتبط با مهارت خود را بررسی و برای انجام آنها پیشنهاد دهید. کارفرمایان با بررسی پیشنهاد شما به گفتگو با شما می‌پردازند و پس از تعیین مبلغ، در صورت تمایل، پروژه را پذیرفته و شروع به کارکنید.

 

منبع: millo

 

 • اگر سوالی دارید که در این مقاله به آن پاسخ داده نشده است با روابط عمومی پنجره علم تماس بگیرید یا عدد 1 را به شماره 09941964743 پیامک کنید.

 

🔸لینک ثبت نام رایگان:

https://sciwin.ir/signup

🔸روابط عمومی:

09941964743

🔸کانال تلگرامی پنجره علم

https://t.me/sciwin_ir

 

مقاله های مرتبط:

به چه کسی فریلنسر یا آزادکار می گویند؟

استفاده از مهارت‌ها در انیمیشن‌های سه بعدی برای کسب درآمد در پنجره علم به عنوان یک هنرمند گرافیک دیجیتال

چگونه از مهارت ساخت فیلم کوتاه انیمیشنی در پنجره علم درآمد کسب کنیم؟

 

 

 

برچسب‌ها: نقاشی 2 بعدی مشاوره هنری هنر و صنایع دستی


این مقاله را به اشتراک بگذارید:

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

مقالات مرتبط

با خبرنامه ما بروز بمانید!

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین کارها، اخبار و ایده‌های روز با خبر شوید.

با عضویت در خبرنامه ما آخرین مقالات را دریافت کنید.

مقالات پر بازدید
آخرین مقالات