تلگرام واتس‌آپ یوتیوب اینستاگرام
09941964743 تلفن | info@sciwin.ir ایمیل
ورود ثبت‌نام ثبت کار جدید

پنجره علم و تحول در صنعت نشر

پنجره علم فقط یک سایت تبلیغاتی برای ناشران نیست! پنجره علم راهی برای تحول و توسعه در صنعت نشر کشور عزیزمان ایران است. سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی دو خدمت اصلی پنجره علم برای ناشران عزیز است. اگر در صنعت نشر فعالیت می‌کنید یا قصد ورود به آن را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً این مقاله را مطالعه و سپس در پنجره علم ثبت‌نام نمایید.

پنجره علم
۲۴ آذر ۱۴۰۰
30K+
4
0

پنجره علم فقط یک سایت تبلیغاتی برای ناشران نیست! پنجره علم راهی برای تحول و توسعه در صنعت نشر کشور عزیزمان ایران است. سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی دو خدمت اصلی پنجره علم برای ناشران عزیز است. اگر در صنعت نشر فعالیت می‌کنید یا قصد ورود به آن را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً این مقاله را مطالعه و سپس در پنجره علم ثبت‌نام نمایید.

ناشران عزیز همواره با دردسرهای متعددی در کسب و کار خود مواجه هستند. مشکلاتی همچون یافتن سرمایه‌گذار علاقه‌مند به حوزه نشر، عدم موفقیت در جذب نویسندگان مشهور و مترجمین موفق، ریسک انتخاب ایده‌ها و طرح‌های پرفروش در بازار، عدم توانایی در جلب نظر فروشندگان برای فروش محصولات خود، عدم دسترسی مناسب به بازاریابان حرفه‌ای حوزه نشر و بسیاری از مسائل دیگر همواره سر راه ناشران یا افرادی که قصد ورود به این کسب و کار را دارند وجود دارد.

ما راه حل نوینی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. ما از چرخه کامل (از ایده تا فروش) در صنعت نشر حمایت می‌کنیم. کافی است در سامانه پنجره علم ثبت‌نام کنید و هر یک از مراحل زیر را طبق نیاز خود انجام دهید. ثبت‌نام در پنجره علم، کاملاً رایگان است. پس از ثبت‌نام، پروفایل خود را تکمیل نمایید. این کار فرصت تبلیغ (رایگان) شما را در اینترنت فراهم می‌آورد. اما این، همه ماجرا نیست. ما خدمات بیشتری را به شما ارائه می‌کنیم.

 

سلیقه و خواست خریداران و مخاطبین نشر، تأثیر مهمی در موفقیت این صنعت دارند.

امروزه مدل کسب و کار خیلی از صنایع بر اساس سفارش مشتریان تغییر یافته و برای زنده‌ ماندن در عرصه رقابت نمی‌توان موضوع سفارشی‌سازی را نادیده گرفت. پنجره علم این افتخار را دارد که نیازهای سفارش‌محور کاربران را دریافت کرده و در اختیار ناشران محترم حاضر در سامانه پنجره علم قرار دهد. با این شیوه، ناشرین محترم همواره در صدر پاسخگویی به نیازهای خریداران قرار خواهند داشت. پنجره علم با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته ریاضی و هوش مصنوعی به طور هدفمند نیازهای فعلی و آینده کاربران و بازار را ردیابی می‌کند و از این طریق پلی عریض و کوتاه بین متقاضیان صنعت نشر و ناشران محترم ایجاد می‌کند. این وجه تمایز ما با سایرین است.

 

آیا به دنبال سرمایه‌گذار هستید؟

اگر به دنبال سرمایه‌گذار برای کار نشر خود هستید، کافی است روی دکمه «ثبت کار جدید» کلیک کنید. فرم جدیدی برای ثبت جزئیات نیاز شما به سرمایه‌گذاری ظاهر می‌شود.

  1. یک عنوان کوتاه برای نیاز خود انتخاب کنید و توضیحات کامل‌تر را در بخش توضیحات وارد کنید. مثلاً، ابتدا خود را معرفی کنید و سپس از کسب و کار یا ایده خود برای سرمایه‌گذار توضیح دهید.
  2. اگر توضیحات شما طولانی است یا شامل تصاویر یا لینک‌‌هایی نیز هست، آن‌گاه می‌توانید همه آنها را در یک فایل PDF وارد کنید و فایل را آپلود کنید.
  3. در بخش مهارت‌های فرم، گزینه‌های مربوط به سرمایه‌گذاری (مانند سرمایه‌گذار، جذب سرمایه‌گذار و ...) و نوع کسب و کار خود (مانند انتشارات، متون دانشگاهی و ...) را انتخاب کنید. شما می‌توانید حداکثر 5 مهارت را انتخاب کنید.
  4. معمولاً سرمایه‌گذارها، مبلغی را به‌عنوان شروع همکاری از سرمایه‌پذیر دریافت می‌کنند. چه مبلغی را برای شروع همکاری با سرمایه‌گذار در نظر گرفته‌اید؟ محدوده بودجه خود را در فرم تعیین کنید. شما این مبلغ را فقط زمانی پرداخت خواهید کرد که 100 درصد از عملکرد سرمایه‌گذار مطمئن شده‌اید.
  5. اکنون با کلیک روی دکمه «ذخیره و پرداخت» کار شما در پنجره علم ثبت می‌شود. پیش از کلیک روی این دکمه پیشنهاد می‌کنیم گزینه‌های (اختیاری) انواع کار، مانند ویژه، فوری و ... را مطالعه نمایید تا شانس موفقیت درخواست خود را بالا ببرید.

با ثبت موفق درخواست شما، پنجره علم آن را به سرمایه‌گذاران حاضر در پنجره علم ارسال می‌کند و شما می‌توانید پاسخ‌ها و پیشنهادهای متنوع آنها را در صفحه کاربری خود در پنجره علم مشاهده کنید. از میان آنها، بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید و یا در صورت تمایل، درخواست خود را لغو کنید.

 

آیا به دنبال ایده‌ها و طرح‌های نوین در صنعت نشر هستید؟

اگر به دنبال ایده‌های خلاقانه (چه از نظر تجهیزات چاپ و نشر و چه از نظر محتوا) در صنعت نشر هستید تا بتوانید در بازار رقابتی جایگاهی عالی داشته باشید کافی است، درخواست خود را برای دریافت ایده‌ها و طرح‌های جدید در پنجره علم ثبت کنید. با ثبت موفق درخواست شما، پنجره علم آن را به همه طراحان و ایده‌پردازان مرتبط و حاضر در پنجره علم ارسال می‌کند و شما می‌توانید پاسخ‌ها و پیشنهادهای متنوع آنها را در صفحه کاربری خود در پنجره علم مشاهده کنید. از میان آنها، بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید و یا در صورت تمایل، درخواست خود را لغو کنید. روی دکمه «ثبت کار جدید» کلیک کنید. فرم جدیدی برای ثبت درخواست شما ظاهر می‌شود.

  1. یک عنوان کوتاه برای درخواست خود انتخاب کنید و توضیحات کامل‌تر را در بخش توضیحات وارد کنید.
  2. در بخش مهارت‌ها، گزینه‌های مربوط به طراحی (مانند طراحی دستگاه، ایده‌های نشر و ...) را انتخاب کنید. شما می‌توانید حداکثر 5 مهارت را انتخاب کنید.
  3. محدوده بودجه برای انجام کار را تعیین کنید. شما این مبلغ را فقط زمانی پرداخت خواهید کرد که 100 درصد از عملکرد مجری راضی باشید.
  4. اکنون با کلیک روی دکمه «ذخیره و پرداخت» کار شما در پنجره علم ثبت می‌شود.

 

آیا به دنبال نویسندگان و مترجمین موفق هستید؟

همکاری با نویسندگان و مترجمین مشهور، خلاق و نوآور یکی از رازهای موفقیت ناشرین است. در پنجره علم می‌توانید به راحتی با کاربران حرفه‌ای ما در زمینه تالیف و ترجمه ارتباط برقرار کنید. کافی است درخواست خود را ثبت کنید و بودجه مورد نظر خود را برای آنها مشخص کنید. درخواست شما در اختیار کاربران مربوطه قرار خواهد گرفت و شما از نتیجه پیشنهادهای ایشان مطلع خواهید شد.

 

آیا به دنبال بازاریابان و فروشندگان حرفه‌ای برای محصولات انتشارات خود هستید؟

نقش بازاریابان حرفه‌ای و فروشندگان موفق در وضعیت صنعت نشر غیرقابل انکار است. بازاریابان و فروشندگان بسیاری در پنجره علم عضو هستند و برای ارائه پیشنهادهای فوق‌العاده خود به ناشرین محترم آماده هستند. کافی است نیاز خود را در پنجره علم ثبت کنید و محدوده بودجه مورد نظر خود را برای آنها مشخص کنید. درخواست شما در اختیار بازاریابان و فروشندگان مربوطه قرار خواهد گرفت و شما از نتیجه پیشنهادهای ایشان مطلع خواهید شد.

 

آیا به دنبال تامین تجهیزات یا مواد اولیه برای چاپ کتاب هستید؟

 تامین‌کنندگان تجهیزات و مواد اولیه فراوانی در پنجره علم حضور دارند که می‌توانند نیازهای مختلف ناشرین محترم را برآورده سازند. کافی است نیاز خود را در پنجره علم ثبت کنید و محدوده بودجه مورد نظر خود را برای آنها مشخص کنید. درخواست شما در اختیار تامین‌کنندگان تجهیزات و مواد اولیه مربوطه قرار خواهد گرفت و شما از نتیجه پیشنهادهای ایشان مطلع خواهید شد.

 

همواره در فرم «ثبت کار جدید» و پیش از کلیک روی دکمه «ذخیره و پرداخت»، پیشنهاد می‌کنیم گزینه‌های (اختیاری) انواع کار، مانند ویژه، فوری و ... را مطالعه نمایید تا شانس موفقیت درخواست خود را بالا ببرید.

 

برچسب‌ها: انتشارات انتشارات دانشگاهی متون دانشگاهی ایده‌های نشر


این مقاله را به اشتراک بگذارید:

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

مقالات مرتبط

با خبرنامه ما بروز بمانید!

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین کارها، اخبار و ایده‌های روز با خبر شوید.

با عضویت در خبرنامه ما آخرین مقالات را دریافت کنید.

مقالات پر بازدید
آخرین مقالات