تلگرام واتس‌آپ یوتیوب اینستاگرام
09941964743 تلفن | info@sciwin.ir ایمیل
ورود ثبت‌نام ثبت کار جدید

نقش پنجره علم در توسعه برگزاری دوره‌های آموزشی

آیا می‌دانستید که افراد بسیار زیادی به مهارت‌های شما در تدریس دوره‌های آموزشی نیاز دارند ولی از وجود شما و توانایی‌های شما بی‌خبر هستند؟

پنجره علم
۵ دی ۱۴۰۰
21K+
5
0

آیا می‌دانستید که افراد بسیار زیادی به مهارت‌های شما در تدریس دوره‌های آموزشی نیاز دارند ولی از وجود شما و توانایی‌های شما بی‌خبر هستند؟

پنجره علم جایی است برای همه افرادی که استعداد و توانایی بالایی برای تدریس دوره‌های آموزشی دارند. پنجره علم دریچه‌ای برای معرفی شما و توانایی‌های شما به جامعه ایران است. اشتباه نکنید، پنجره علم فقط یک سایت تبلیغاتی برای شما نیست! بلکه راهی برای تحول آموزش غیررسمی و روزآمد در ایران است. با تحولات سریع دنیای پیرامون ما، فرصت کافی برای آموزش همه مفاهیم مهم، اساسی و کاربردی در کلاس‌های درس مدرسه و دانشگاه فراهم نمی‌شود و باید از منابع آموزشی هدفمند دیگر به نحو مقتضی استفاده کرد. سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی دوره‌های آموزشی، دو خدمت اصلی پنجره علم برای همه مدرسان عزیز است. اگر به کار آموزش مشغول هستید یا توانایی آن را در خود می بینید و قصد ورود به این حرفه را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً این مقاله را مطالعه و سپس در پنجره علم ثبت‌نام نمایید.

 

مدرسان عزیز همواره با دردسرهای متعددی در کسب و کار خود مواجه هستند. مشکلاتی همچون یافتن سرمایه‌گذار علاقه‌مند به فعالیت‌های آموزشی، عدم موفقیت در اطلاع‌رسانی به مخاطبان، عدم مطرح کردن ایده‌های آموزشی نوین، عدم توانایی در جلب نظر افراد، خانواده‌ها یا سازمان‌ها برای ارائه دوره‌های آموزشی خود، عدم دسترسی مناسب به مدیران حرفه‌ای و نوگرا در حوزه‌های مختلف آموزشی و بسیاری از مسائل دیگر همواره سر راه افراد صاحب ایده، دارای استعداد یا توانایی در امر آموزش وجود دارد.

ما راه حل نوینی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. ما از ایده و روش‌های تدریس شما در دنیای آموزش حمایت می‌کنیم. کافی است در سامانه پنجره علم ثبت‌نام و پروفایل خود را تکمیل نمایید. تلاش کنید که همه قسمت‌های مختلف پروفایل خود (شامل نمونه کارهای من، تجربه کاری، سابقه تحصیلی، افتخارات و انتشارات) را با دقت تکمیل نمایید. این کار فرصت تبلیغ شما را در اینترنت فراهم می‌آورد. اما این، همه ماجرا نیست. ما خدمات بیشتری را به شما ارائه می‌دهیم.

در بخش مهارت‌ها از پروفایل خود، می‌توانید 5 گزینه را که در آن کار، مهارت دارید انتخاب کنید. حتماً گزینه «دوره آموزشی» را انتخاب کنید. با انتخاب مهارت درست، هرگاه کاربران پنجره علم سفارش کار جدیدی مرتبط با مهارت‌های شما را ثبت کنند،‌ این موضوع در اسرع وقت به شما اطلاع‌رسانی می‌شود و شما می‌توانید پیشنهاد خود به متقاضی دوره‌های آموزشی را جهت اطلاع وی ثبت نمایید. لذا اگر تعداد مهارت‌های بیشتری را در پروفایل خود انتخاب کنید، تعداد سفارش‌های کارهای بیشتری را دریافت نموده و درآمد بیشتری نصیب شما خواهد شد.

برگزاری دوره‌های آموزشی عظیم به مشارکت افراد و مدرسین مختلف به صورت یک تیم هماهنگ نیاز دارد. متقاضیان دوره‌های آموزشی می‌توانند در پنجره علم نسبت به تشکیل یک تیم از افراد حرفه‌ای اقدام نمایند که هر یک از این افراد انجام بخشی از کارهای برگزاری دوره آموزشی (شامل پشتیبانی، تدریس و غیره) را بر عهده خواهند داشت.

ما همواره سفارش‌های کارفرمایان و توانمندی مجریان در پنجره علم را مورد مطالعه قرار می‌دهیم و نتایج حاصل را به عنوان بهترین پیشنهاد به ایشان ارائه خواهیم کرد. لذا شما پیشنهادهایی از سوی ما برای طراحی دوره‌های آموزشی که متقاضیان بیشتری در آینده خواهند داشت را دریافت می‌کنید.

با انجام درست و دقیق سفارش کارفرمایان، امتیاز خود را در پنجره علم ارتقا دهید تا بیشترین شانس را برای دریافت سفارشات جدید داشته باشید.

 

آیا برای عضویت در پنجره علم باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

ثبت‌نام در پنجره علم، کاملاً رایگان است.

 

آیا استفاده از خدمات پنجره علم رایگان است؟

خدمات پایه در پنجره علم، رایگان هستند. اما اگر قصد توسعه فعالیت خود را دارید، آن‌گاه می‌توانید با خرید یکی از انواع طرح‌های عضویت موجود به خدمات بیشتری دسترسی داشته باشید. به‌عنوان مثال، در حالت پایه، فقط می‌توانید 5 مهارت را برای خود در پروفایل ثبت کنید. با خرید سایر طرح‌های عضویت، این تعداد ارتقا می‌یابد. با خرید طرح‌های عضویت سالیانه نیز، 20 درصد در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می کنید. برای مشاهده هزینه‌های پنجره علم اینجا کلیک کنید.

 

اگر سوالی دارید که در این مقاله به آن پاسخ داده نشده است با روابط عمومی پنجره علم تماس بگیرید یا عدد 1 را به شماره 09941964743 پیامک کنید.

 

*برای مشاهده دسته بندی ها، اینجا کلیک کنید.

   

برچسب‌ها: دوره آموزشی تدریس آموزش و تدریس خصوصی آموزش آموزش و توسعه


این مقاله را به اشتراک بگذارید:

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

مقالات مرتبط

با خبرنامه ما بروز بمانید!

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین کارها، اخبار و ایده‌های روز با خبر شوید.

با عضویت در خبرنامه ما آخرین مقالات را دریافت کنید.

مقالات پر بازدید
آخرین مقالات
برو به بالا