تلگرام واتس‌آپ یوتیوب اینستاگرام
09941964743 تلفن | info.sciwin@gmail.com ایمیل
ورود ثبت‌نام ثبت کار جدید

دانلود کتاب کودکان از پنجره علم

اگرچه یافتن کتاب‌های کودکان در خانه یا خرید هر روز عناوین جدیدتر کار چندان آسانی نیست. خوشبختانه، تعداد زیادی کتاب مناسب برای کودکان به صورت آنلاین وجود دارد که می‌توانید برای آن‌ها بخوانید یا به آن‌ها بدهید تا روی رایانه، تلفن یا تبلت بخوانند.

پنجره علم
۲ تیر ۱۴۰۱
18K+
1
0

یکی از افتخارآمیزترین لحظات زندگی کوتاه من به عنوان یک پدر زمانی بود که پسرم از من پرسید: "می‌توانی برای من داستان بخوانی؟" با اینکه فردا باید به مدرسه می‌رفت و لذا از نظر وقت ما واقعاً در تنگنا بودیم، اما من از فرصت استفاده کردم و یکی از داستان‌های مورد علاقه‌ دوران کودکی‌ام را برای او خواندم. اکنون، این یکی از روال‌های شبانه است - علاوه بر مسواک زدن دندان ها - که سعی می کنم همواره به آن پایبند باشد.

کودکان عاشق شنیدن داستان‌ها هستند، مخصوصاً هنگام خواب. این یک سنت قدیمی است که به آن‌ها کمک می‌کند پس از لحظاتی بازی، جیغ زدن و سایر فعالیت‌های شدید، آرام شوند و بخوابند. خواندن همچنین به بچه‌ها کمک می‌کند تا با مادر یا پدرشان پیوند معنوی برقرار کنند، زیرا آنها آن کار را با عشق و محبت انجام می‌دهند، قابلیت زبان کودکان را بهبود می‌بخشد، حافظه و تفکر خلاق آنها را تقویت می‌کند و آنها را به کتاب علاقه‌مند می‌کند.

اگرچه یافتن کتاب‌های کودکان در خانه یا خرید هر روز عناوین جدیدتر کار چندان آسانی نیست. خوشبختانه، تعداد زیادی کتاب مناسب برای کودکان به صورت آنلاین وجود دارد که می‌توانید برای آن‌ها بخوانید یا به آن‌ها بدهید تا روی رایانه، تلفن یا تبلت بخوانند.

اینجا کلیک کنید تا کتاب‌های جالبی را در پنجره علم مشاهده نمایید. پنجره علم، کودکان را تا جایی که تصوراتشان اجازه می دهد وارد ماجراهای فراموش نشدنی می‌کند و سرگرمی‌های باکیفیتی فراهم می‌کند که آنها را به خواندن و عشق به کتاب ترغیب می‌کند.


داستان‌ها پنجره‌ای برای کودکان به دنیای بیرون هستند. آنها به کودکان اجازه می‌دهند که رویای قلعه‌های زیبا، شاهزاده خانم‌ها، ماجراهای بزرگ و ابرقهرمانانی را ببینند که با هیولاهای سبز زشت مبارزه می‌کنند تا جهان را به مکانی امن‌تر تبدیل کنند.

کودکان به خودی خود می توانند خوانندگان حریص باشند، به خصوص اگر عادت به خواندن داشته باشند. وقتی می‌خواهند کتاب‌های بیشتری بخوانند، تلاش برای ادامه دادن به آن‌ها می‌تواند چالش برانگیز باشد، اما با پنجره علم برای یافتن کتاب‌های آنلاین مناسب برای بچه‌ها دیگر مشکلی وجود ندارد.

برچسب‌ها: داستان های کوتاه کتابهای الکترونیکی رشد شخصی


این مقاله را به اشتراک بگذارید:

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

مقالات مرتبط

با خبرنامه ما بروز بمانید!

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین کارها، اخبار و ایده‌های روز با خبر شوید.

با عضویت در خبرنامه ما آخرین مقالات را دریافت کنید.

مقالات پر بازدید
آخرین مقالات